• DITTO POKEMON GO MASKOTKA PLUSZAK przytulanka

Symbol: 8734784894

Wyglądem przypomina różową galaretkę. W masie można odróżnić małe czarne oczy i usta najczęściej kącikami do góry. Ditto są lepkie i nieprzyjemne w dotyku. Wygląd może i nie jest straszny, ale jego umiejętność owszem. Potrafi on bowiem skopiować wygląd i ataki każdego pokemona. To, czy Ditto jest silny, zależy od doświadczenia w walkach. Jest przyjaznym i sympatycznym pokemonem. Ditto bardzo rzadko się spotyka, ponieważ potrafi się on doskonale maskować. Co do walk, dziki Ditto raczej woli się schować i przeczekać. Bardziej doświadczone potrafią zmienić się w silniejsze pokemony i bez walki odstraszają napastnika. Nowa pluszowa maskotka znana z bajki pokemon nazywa się Ditto ,unikat w sam raz do powiększenia kolekcji zabawek i ozdobienia pokoju. Teraz przygody filmowe pokemonów dziecko może odgrywać w domu:) i rozwijać swoją wyobraznie.

Brak towaru
45.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2DNI
Cena przesyłki 15
odbiór w sklepie 0
Pocztex Kurier 48 15
Paczkomaty 24/7 Prosze o podanie Nr paczkomatu! przy zamówieniu 15.15
kurier 17.2
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Wyglądem przypomina różową galaretkę. W masie można odróżnić małe czarne oczy i usta najczęściej kącikami do góry. Ditto są lepkie i nieprzyjemne w dotyku. Wygląd może i nie jest straszny, ale jego umiejętność owszem. Potrafi on bowiem skopiować wygląd i ataki każdego pokemona. To, czy Ditto jest silny, zależy od doświadczenia w walkach.

Jest przyjaznym i sympatycznym pokemonem. Ditto bardzo rzadko się spotyka, ponieważ potrafi się on doskonale maskować. Co do walk, dziki Ditto raczej woli się schować i przeczekać. Bardziej doświadczone potrafią zmienić się w silniejsze pokemony i bez walki odstraszają napastnika.

 

Nowa pluszowa maskotka znana z bajki pokemon nazywa się Ditto ,unikat w sam raz do powiększenia kolekcji zabawek i ozdobienia pokoju. Teraz przygody  filmowe pokemonów dziecko może odgrywać w domu:) i rozwijać swoją wyobraznie.

Wymiary 14cmx17cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie