• MASKOTKA POKEMON GO TOGEPI PLUSZAK

Togepi to malutki jasnożółty pokemon. Jego ciało jest okrągłe wciąż częściowo ukryty w białej skorupce jajka na której widnieją czerwono niebieskie wzorki. Posiada malutkie rączki i stópki z dwoma palcami. Ma dwoje ciemnych oczu i pięć wyrostków na głowie formujących się na kształt korony.Na podeszwach stóp posiada brązowe plamki. Mało kto wie,że Togepi potrafią wytwarzać truciznę z kolców na głowie.W trakcie snu chowają się do skorupki.Potrafią przenosić energię z innych by dać ją potrzebującym. Togepi są bardzo dziecinne i często nie wyczuwają realnego zagrożenia. Są bardzo radosne i dzielą radość z tymi, którzy się nimi opiekują chroniąc przed krzywdą. Nowa pluszowa maskotka z motywem kultowego togepi jest to coś co każdy fan pokemon go mieć powinien.Miły w dotyku.Świetny na prezent.Produkt nie posiada opakowania.

Brak towaru
35.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
odbiór w sklepie 0
Paczka Pocztowa 15
Paczkomaty 24/7 17
kurier 17.2
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Togepi to malutki jasnożółty pokemon. Jego ciało jest okrągłe wciąż częściowo ukryty w białej skorupce jajka na której widnieją czerwono niebieskie wzorki. Posiada malutkie rączki i stópki z dwoma palcami. Ma dwoje ciemnych oczu i pięć wyrostków na głowie formujących się na kształt korony.Na podeszwach stóp posiada brązowe plamki.


Mało kto wie,że Togepi potrafią wytwarzać truciznę z kolców na głowie.W trakcie snu chowają się do skorupki.Potrafią przenosić energię z innych by dać ją potrzebującym. Togepi są bardzo dziecinne i często nie wyczuwają realnego zagrożenia. Są bardzo radosne i dzielą radość z tymi, którzy się nimi opiekują chroniąc przed krzywdą.

Nowa pluszowa maskotka z motywem kultowego togepi jest to coś co każdy fan pokemon go mieć powinien.Miły w dotyku.Świetny na prezent.Produkt nie posiada opakowania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie