• POKEMON GO PLUSZAK MASKOTKA Dragonite mały

Dragonite swym wyglądem przypomina smoka. Jest jasnopomarańczowy. Na głowie posiada mały róg i białe czułki. Ma przyjazne spojrzenie. Dragonite to bardzo przyjazny Pokemon, lecz jeśli raz zrazi się do człowieka, będzie go unikał na każdym kroku. Prowadzą samotny tryb życia, podróżują wzdłuż i wszerz morza. W końcu kiedyś Dragonite był małym wężem morskim. Czasem wpada w szał i ma problemy z kontrolowaniem się. Jest tak szybki,że może okrążyć Ziemię w 16 godzin. Lata z prędkością 2505 km/h. Potrafi z łatwością przekraczać barierę dźwięku. Często słyszy się o Dragonite'ach ratujących życie ofiarom sztormów lub tonącym. Zabawka jest nowa zapakowana w foliowy woreczek.Bardzo ładnie wykonana.Idealna do powiększenia kolekcji zabawek pokemon.

Brak towaru
35.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
odbiór w sklepie 0
Paczka Pocztowa 15
Paczkomaty 24/7 17
kurier 17.2
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

 

Dragonite swym wyglądem przypomina smoka. Jest jasnopomarańczowy. Na głowie posiada mały róg i białe czułki. Ma przyjazne spojrzenie.

 

 

Dragonite to bardzo przyjazny Pokemon, lecz jeśli raz zrazi się do człowieka, będzie go unikał na każdym kroku. Prowadzą samotny tryb życia, podróżują wzdłuż i wszerz morza. W końcu kiedyś Dragonite był małym wężem morskim. Czasem wpada w szał i ma problemy z kontrolowaniem się. Jest tak szybki,że może okrążyć Ziemię w 16 godzin. Lata z prędkością 2505 km/h. Potrafi z łatwością przekraczać barierę dźwięku. Często słyszy się o Dragonite'ach ratujących życie ofiarom sztormów lub tonącym.

 

 

 

Zabawka jest nowa zapakowana w foliowy woreczek.Bardzo ładnie wykonana.Idealna do powiększenia kolekcji zabawek pokemon.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie