• SPRYSKIWACZ PUSTA BUTELKA Z ROZPYLACZ WODY KWIATÓW

Symbol: MX154
Brak towaru
4.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
odbiór w sklepie 0
Paczka Pocztowa 15
Paczkomaty 24/7 15.15
kurier 17.2
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Spryskiwacz pomoże w domowych czynnościach takich jak właśnie zraszanie. Zastosowań takich psikaczy

jest wiele bo można nim psikać na kwiaty, wlewać tam płyn itd zastosowanie znajdzie też w pracy fryzjera i w innych zawodach.

 

Wymiary :

 

psikacz z butelką :18cmx8cm

butelka :11cmx8cm

średnica butelki :8cm

 

Dostępny w postaci widocznej na zdjęciu.

 

Woda to źródło wszelkiego życia na ziemi. Bez niej nie byłoby możliwe istnienie człowieka, ani jakiegokolwiek przedstawiciela zwierząt. Również rośliny swoją obecność zawdzięczają wodzie i nie mogą się bez niej obejść. Podlewanie stanowi ich główny zabieg pielęgnacyjny. Za pomocą wody można jednak wyrządzić także szkody. Czasami zbyt duża jej ilość potrafi okazać się bardziej szkodliwa od niedoboru. Niektóre rośliny, zwłaszcza trzymane w zamkniętych pomieszczeniach wymagają również zraszania. W tym celu można posłużyć się specjalnymi spryskiwaczami, które umożliwiają wytworzenie „mgiełki”.

 

Zraszanie kwiatów

 

Zraszanie to pokrywanie roślin kropelkami cieczy (w tym przypadku wody) za pomocą spryskiwacza, czyli specjalnego urządzenia do rozprowadzenia płynu. Przeprowadza się je aby zapobiec wysuszeniu powietrza, zapewnić odpowiednią wilgotność oraz oczyścić rośliny z zalegającego na nich kurzu i innych zanieczyszczeń. Szczególnie poleca się wykonanie takiego zabiegu w przypadku roślin  trzymanych w pomieszczeniach. Jego częstotliwość jest dyskusyjna, w okresie zimowym można pokusić się nawet o codzienne zraszanie. Pod żadnym pozorem nie wolno przeprowadzać tego na słońcu – takie działanie spowoduje pojawienie się na liściach nieusuwalnych plam. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie