• Dostawa

 

 

Zamówione towary przez klienta dostarczane są za jego wyborem za pośrednictwem firm kurierskich takich jak: DPD,DHL,INPOST lub UPS.Aby zapewnić jak najszybszą realizację wysyłek z dostawą kurierską sklep samodzielnie kieruje zamówienia do wybranej firmy kurierskiej.O szczegółach doręczenia takich jak nazwa kuriera doręczającego przesyłkę oraz numer nadania klient zostanie poinformowany w meilu informującym o wysłaniu zamówienia.Towary o wartości powyżej 500zł ,jak i wielkogabarytowe czy też powyżej 5 kg dla bezpieczeństwa wysyłane są tylko przesyłką kurierską.

 

CZAS DOSTAWY:

 

Czas dostawy towaru to czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do odbioru przesyłki przez adresata .Czas dostawy nie jest równoznaczny z terminem realizacji zamówienia.

 

DOSTAWA KURIEREM :

 

W większości przypadków ok. 90% czas dostawy firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy. Niestety zdarza się, że wskutek różnych przyczyn, np. awaria samochodu firmy kurierskiej, trudne warunki atmosferyczne, wypadki, nieobecność adresata pod adresem dostawy czas dostawy może się wydłużyć o kolejny dzień roboczy. Zalecamy sprawdzać na bieżąco stan realizacji dostawy na stronach informacyjnych firm kurierskich. Nasz Sklep zawsze przekazuje Klientowi w mailu numer przesyłki wraz z linkiem do jej śledzenia.


W przypadku zakupu kilku przedmiotów możliwe jest że przedmioty przyjdą w kilku paczkach za które klient nie jest obciążony.