• Zwroty i reklamacje

Zwroty:

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:

szalone-ceny Paweł Baranowski

Kombatantów8a/5

84-230 Rumia

 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

reklamacje         

                                                            

 Kiedy towar nie zgadza się  ze składanym zamówieniem, prosimy o kontakt. Ustosunkowanie się do reklamacji z naszej strony trwa kilka dni roboczych.Adres do zwrotów i reklamacji:szalone-ceny Paweł Baranowski ul. Kombatantów8a/5 84-230 Rumia . Po otrzymaniu przesyłki, jeśli reklamacja będzie zasadna i będziemy mieli taką możliwość, to naprawimy reklamowany produkt kiedy będzie to będzie niemożliwe, prześlemy nowy produkt w zastępstwie za reklamowany.W przypadku kiedy naprawa czy też wysłanie nowego towaru nie będzie możliwe zwrócimy pieniądze na konto- kwotę równą wartości produktu i poniesionych kosztów przesyłki zwrotnej. szalone-ceny nie odpowiada za dodatkowe koszty wynikłe na skutek błędnej realizacji zamówienia, a tylko zwraca sumę wartości reklamowanych produktów i kosztów jego odesłania. Bardzo ważne żeby zabezpieczyć prawidłowo towar na czas transportu istotne jest to w przypadku towarów delikatnych narażonych na uszkodzenia. Jeśli otrzymamy towar uszkodzony PODCZAS TRANSPORTU, nie będziemy mogli rozliczyć się z pełnej jego wartości. Prosimy o dołączenie do przesyłki zawarcie dowodu zakupu (faktura lub paragon).

art. 38 pkt 5: "Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (...) 5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.Chodzi tutaj o towar pierwszego kontaktu np o bieliznę,artykuły erotyczne ,lejki etc.

kontakt:509929447 e-mal:sklepszaloneceny@gmail.com poniedziałek - piątek 10:00-16:00